• +90 224 999 58 53
  • info@renbilisim.com
  • ├£├ºevler Mh. Dumlup─▒nar Cd. Atmaca Sk. No:9/1

Hakkımızda

Hakk─▒m─▒zda

Hakk─▒m─▒zda

Ren Bili┼ƒim; teknolojinin sundu─ƒu tüm olanaklar ile her sektör ve ölçekten ┼ƒirketlere, yenilikçi yakla┼ƒ─▒mlar ve yeni teknolojilerle yaz─▒l─▒m çözümleri sunmak için hizmete ba┼ƒlam─▒┼ƒt─▒r. Bursa’da faaliyetlerini sürdürmekte olan Ren Bili┼ƒim, üretti─ƒi çözümler ve mü┼ƒteri memnuniyetinin yan─▒ s─▒ra çevresel ve toplumsal konulardaki duyarl─▒l─▒─ƒ─▒yla da Türkiye’nin öncü firmas─▒ olma yolunda çal─▒┼ƒmalar─▒na devam etmektedir.

Ça─ƒ─▒m─▒z─▒n en büyük arama motoru olan Google taraf─▒ndan sa─ƒlanan reklam hizmetlerini  resmi i┼ƒ orta─ƒ─▒ olarak sa─ƒlamaktay─▒z.

Dijital alanda yenilikleri yak─▒ndan takip ederek hizmet verdi─ƒimiz mü┼ƒterilerimizin i┼ƒ ba┼ƒar─▒lar─▒n─▒ ve verimlili─ƒini art─▒rmak için çal─▒┼ƒ─▒yoruz.─░nternet ortam─▒ndan reklam, tan─▒t─▒m ve sat─▒┼ƒ amaçl─▒ faydalanmak istiyorsan─▒z do─ƒru yerdesiniz. Mü┼ƒterileri ile kazanmay─▒ ilke edinen firmam─▒z sizlere bu süreçte en do─ƒru çözümü sunarak verim alman─▒z─▒ sa─ƒlamaktad─▒r.

Geli┼ƒmi┼ƒ yeteneklerimiz ile öncü firmalar aras─▒nda, tercih edilen çözüm noktas─▒ olmaktay─▒z.

  • Kurusal Web Tasar─▒m,
  • E-ticaret Sistemleri,
  • Özel Yaz─▒l─▒m Geli┼ƒtirme,
  • Mobil Uygulama Geli┼ƒtirme,
  • Google Adwords Reklamlar─▒,
  • Seo Optimizasyonu (Arama Motoru Optimizasyonu),
  • Sosyal Medya Dan─▒┼ƒmanl─▒k,

alanlar─▒nda 7/24 kesintisiz destek anla┼ƒay─▒┼ƒ─▒ içersindeki firmam─▒z ihtiyaçlar─▒n─▒za çözüm olmaktad─▒r.

Html, Css, Php, Asp.net, C#, Java Script gibi programlama dillerine hakim olarak projelerinizde s─▒kl─▒kla kullanmaktay─▒z.

Google, Microsoft, Adobe, Apple, Android, Turhost, Amazon Web Services, Payu, Paytr, ─░yzico, Paypal ve Zopim gibi i┼ƒlerinde en iyisi çözüm ortaklar─▒m─▒zla büyümeyi hedeflemekteyiz.

Bursa merkez olmak üzere Türkiye' nin bir çok noktas─▒nda bayilik yap─▒lanmas─▒na giden firmam─▒z bu faaliyetlerini belirli dönemler içerisinde gerçekle┼ƒtirdi─ƒi e─ƒitim ve tan─▒t─▒m ile desteklemektedir. 

Güncel bilgiler ve teknolojiyi takip ederek firmam─▒z─▒n kal─▒c─▒ olmas─▒n─▒ sa─ƒlamaktay─▒z. Destek ekibimiz k─▒sa süre içerisinde sorunlar─▒n─▒za çözüm olarak, siz de─ƒerli mü┼ƒterilerimizi bir ad─▒m öteye ta┼ƒ─▒maktad─▒r.Fiyatlar─▒m─▒z─▒ firmalara göre de─ƒil istenilen çal─▒┼ƒman─▒n süresine ve niteli─ƒine göre belirlemekteyiz.  Dü┼ƒündü─ƒünüz veya bilgi almak istedi─ƒiniz konularda bizlere ileti┼ƒim adreslerimizden ula┼ƒabilirsiniz.

Web Sayfanıza Destek Vermemizi İstermisiniz ?

RenBilisim.com ┬® 2016 All Rights Reserved.